«Укрзалізниця» купуватиме паливо у двох постачальників

21 серпня 2015 року, 16:42

«Укрзалізниця» купуватиме паливо у двох постачальників

20 серпня ДП «Укрзалізничпостач» оголосило про перемогу ТОВ «Вог Аеро Джет» в тендері на закупівлю 40 тис. т дизельного пального. Компанія запропонувала найнижчу ціну – 15846 грн/т. Це на 1054 грн нижче за ціну за діючим контрактом, що складає 16900 грн/т. Контракт на закупівлю буде підписано протягом 10 робочих днів.

ТОВ «Вог Аеро Джет» стане другим постачальником палива для залізничного транспорту, закупівлі якого здійснює ДП «Укрзалізничпостач». Першим є ТОВ «ОККО-Бізнес Контракт», з яким «Укрзалізничпостач» співпрацює за умовами підписаної 23.06.2015 угоди про постачання 80 тис. т палива. Підписання угоди з «Вог Аеро Джет» дозволить ДП «Укрзалізничпостач» диверсифікувати джерела надходжень палива та усунути залежність від єдиного постачальника.

Процедура розкриття конкурсних пропозицій відбулася 20 серпня. В тендері на закупівлю дизпалива взяли участь 10 компаній – ТОВ «Трейд Коммодіті», ТОВ «Елемент Нафта», ТОВ «Левада Ойл», ТОВ «Укройлпродукт», ПП «НП Трейдінг», ТОВ «Дайджест Груп», ТОВ «Торговий дім «Сокар Україна», ДП «Укртранснафтопродукт», ТОВ «Вог Аеро Джет» та ПП «Окко-Бізнес Контракт». Найвищу ціну за всіма лотами – 17100 грн/т – запропонувало ТОВ «Укройлпродукт». За двома лотами тендерним комітетом було прийняте рішення відхилити пропозиції трьох учасників – ТОВ «Сокар Україна», ПП «НП Трейдінг» та ТОВ «Левада Ойл» — через невідповідність умовам документації конкурсних торгів та/або неповний пакет тендерних документів.

Версія для друку Print Додати в обране

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *