Володимир Шульмейстер привітав українських військовослужбовців з отриманням нового житла

21 серпня 2015 року, 15:20

Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер взяв участь у церемонії введення в експлуатацію гуртожитку для військовослужбовців служби за контрактом 194-понтонно-мостового загону Держспецтрансслужби.

Урочисте відкриття 12-кімнатного гуртожитку для військовослужбовців відбулося 21 серпня у Новомосковську Дніпропетровської області. Споруда відбудована на місці колишньої солдатської казарми, яку за 5 місяців власними силами реконструювали військові 194 понтонно-мостового загону.

«Мені дуже приємно сьогодні розділити з вами цю радість, – сказав у зверненні до військовослужбовців Володимир Шульмейстер. – У той час, поки ви стоїте на захисті нашої країни, ви будете впевнені, що ваші рідні та близькі живуть у достойних умовах. Це найменше, що ми можемо зробити для наших захисників у знак вдячності».

В урочистостях також взяв участь голова адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков. «Наша головна мета – забезпечити житлом всіх військовослужбовців та працівників служби. Вже будуються та незабаром будуть введені в експлуатацію наступні житлові об’єкти: 16-кімнатний гуртожиток у Червонограді, 24-х квартирний будинок у Дніпропетровську, та 36-ти квартирний будинок у Конотопі», – зазначив головний ініціатор будівництва, генерал-лейтенант Микола Мальков.

Загалом, за 9 років у Державній спеціальній службі транспорту в експлуатацію здано 17 житлових будинків та 15 гуртожитків у Дніпропетровську, Новомосковську, Конотопі, Чернігові, Харкові, Ужгороді, Чопі, Червонограді та Києві.

Версія для друку Print Додати в обране

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *